Incognito™ Ortodontik Diş Telleri

Incognito™ Diş Telleri: Ağzınızın iç kısmına yerleştirilir ve dişlerinize uyum sağlar

Incognito™ Braketler mükemmellikleri sayesinde daha ilk günden sizi etkiler. Dışarıdan bakıldığında görülmez, dişlerinize mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve kullanımı rahattır. Tüm dünyada hastalar, bu braketleri, geleneksel diş tellerine alternatif olarak tercih etmektedirler. Boşuna değil: Incognito™, görünmez nitelikte olan ilk braketlerdir ve tasarım ve performans açısından iyi bir özelliğe sahiptir.

Dışarıdan bakıldığında görünmez

Saygınlık meselesi: Dişlerin iç kısmına yerleştirilen Incognito™ sistemi, profesyonel veya özel sebeplerle estetikten vazgeçmek istemeyenler için ideal bir sistemdir.

Yalnızca size özel

Dişleriniz kadar eşsizdir: Incognito™ Braketler son teknoloji kullanılarak size özel bir şekilde tasarlanır. Tam olarak sizin dişlerinize uygundur.

Yüksek kullanım rahatlığı

Incognito™ Braketler kişiye özel yapılır ve aşırı derecede yassı tasarımı, yüksek kullanım rahatlığı ve hızlı konuşma adaptasyonu sağlar. Diş teli kullandığınız neredeyse hiç fark edilmez!

Diğer braketler kadar etkili

Incognito™ Braketler, tedavi etme başarısı açısından da diğer görünür braketler kadar etkili ve hızlıdır.

Alerjisi olanlar için ideal çözüm

Incognito™ Braketler yüksek oranda altın içeren bir alaşıma sahiptir. Bu nedenle özellikle nikele alerjisi olan insanlar için iyi bir alternatiftir.