Invisalign ile gülümsemesinin gücünü keşfedin.

Invisalign şeffaf diş hizalayıcılar, dişleri diğer geleneksel yöntemlere ve diş tellerine göre daha tahmin edilebilir ve rahat bir şekilde düzleştirir.

Keyifle gülmeye hepimizin ihtiyacı var. Yeni gülüşünü 6 ay gibi kısa bir sürede görebilirsin.

  [row ] [col span="1/2" padding="0px 0 0px 0px"][/col] [col span="1/2" padding="0px 0 0px 0px"] [/col] [col span="1/2" padding="0px 0 0px 0px"] [/col] [col span="1/2" padding="0px 0 0px 0px"] [/col] [/row]

  Doktorunuzla tanışın ve iTero Element tarayıcıyı kullanarak yeni gülüşünüze bir göz atın. Doktorunuz dişlerinizin hızlı ve hassas bir 3D dijital taramasını yapabilir ve size özel bir tedavi planı hazırlayabilir.

  Dis 212 Dental Group

  Gülüşünüzü ilk taktığınız andan itibaren dönüştürmeye başlayın. Bu, başarınız için önemli bir adımdır. Invisalign uzmanı doktorunuz hizalayıcılarınızın tam oturmasını sağlayacak, sorularınızı cevaplayacak ve ne bekleyeceğinizi size bildirecektir.

  Dis 212 Dental Group

  Gülümsemesini Invisalign ile koruyun.
  Gülüşünüzü dünyanın en gelişmiş şeffaf hizalama sistemi ile dönüştürdünüz. Artık sevdiğiniz gülümsemeyi korumak çok kolay. Tutucularımız özel yapımdır ve diğer tutuculardan %30 daha güçlüdür.

  Over 10,000 experiences dental treatment

  Dis 212 Dental Group